Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuality

Agentura spouští kampaň „Škola all inclusive“

Tisk E-mail

Praha, 4. 9. 2017 - Agentura pro sociální začleňování v pondělí 4. září spustila svou první komunikační kampaň na podporu inkluzivního vzdělávání „škola all inclusive“, která poběží po celý první školní měsíc. Cílem kampaně je do povědomí veřejnosti dostat i pozitivní témata spojená s inkluzí.


„Hlavní důraz klademe na myšlenku, že inkluze je o kvalitním vzdělávání, které je pro všechny děti a všechny děti by k němu měly mít rovný přístup. Během jednoho měsíce chceme pomocí různého typu obsahu představit inkluzi z různých úhlů pohledu a pomoci tak bourat zažité stereotypy, které se s ní často pojí,“ uvedl Radek Jiránek, ředitel Agentury pro sociální začleňování.

 

„Jde o to, abychom dokázali říct, co dané dítě, ať se jedná o velmi nadané nebo pocházející ze sociálně slabého prostředí, pro své studium a fungování ve společnosti a ve škole potřebuje, ne jaké je,“ vysvětluje v otevíracím článku kampaně Vladimír Foist, který sám dlouhá léta působil jako ředitel základní školy a nyní má v Agentuře na starost oblast vzdělávání.

Kampaň poběží především v online prostředí, na internetu a na sociálních sítích. Kampaň byla připravena in-house.


Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>