Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuálně

Valašské Meziříčí, 27. 10. 2017 - Valašské Meziříčí jako druhé město ve Zlínském kraji navázalo spolupráci s vládní Agenturou pro sociální začleňování. Během tříleté spolupráce to městu může přinést až několik desítek milionů korun na zlepšování životních podmínek místních obyvatel.…
Praha, 20. 10. 2017 - Posílit vzájemnou spolupráci v oblastech jako je zaměstnanost, bydlení, sociální služby nebo vzdělávání v následujících třech letech si kladou za cíl Krajský úřad Středočeského kraje a vládní Agentura pro sociální začleňování. Uzavřeli proto Memorandum o spolupráci.
Žluticko, 4. 10. 2017 – Za šest měsíců svého působení ve Žluticích a Valči poskytl spolek Světlo Kadaň pomoc již dvaatřiceti lidem. V rámci terénního programu rozdává rady, ale občas i základní potraviny.
V úterý 24. října se bude v Liberci debatovat o dluzích a exekucích. Jak se na tuto otázku dívají dluhoví poradci, exekutoři, zaměstanavatelé nebo třeba novináři? A jak liberecká veřejnost? Přijďte se také podělit o váš názor či zkušenost.  
Praha, 28. 9. 2017 - Přinášíme vám rozhovor s metodičkou inkluzivního vzdělávání Agentury pro sociální začleňování, Olgou Kusou. Ta v rozhovoru na téma Jak zvládat komunikační situace s rodiči žáků říká: „Asi největší zásada, kterou vnímám jako předpoklad úspěchu, je…

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>