Odkaz na FacebookOdkaz na oficiální kanál YouTubeOdkaz na web Úřadu Vlády


Aktuálně

Agentura pro sociální začleňování nabízí na svých stránkách možnost vyslechnout audiozáznam druhého setkání k návrhu konceptu sociálního podporovaného bydlení a zapojit se do veřejné diskuze nad tímto návrhem.
Broumov, 24.června 2010 - V Broumově bude v následujících letech otevřen zcela nový objekt pro poskytování sociálních a na nich navazujících služeb. Ty budou výrazně zkapacitněny, motivační projekty se zaměří na vzdělávání dětí z vyloučených lokalit, místní subjekty připraví koncept…
Jeseník, 22. června 2010 – Nízkoprahové zařízení v obci Mikulovice, rekonstruovaná komunitní centra v obcích Vápenná, Uhelná, Bílá Voda a Kobylá nad Vidnavkou, azylové bydlení v obci Travná, vznik agentury podporovaného zaměstnávání v Jeseníku. Tyto a mnoho dalších výsledků přinese…
Úřad vlády České republiky, Odbor pro sociální začleňování v romských lokalitách (Agentura) hledá pracovníka/pracovnici na pozici ekonom/ka.
Zmocněnec pro lidská práva Michael Kocáb vydal tiskové stanovisko, ve kterém vyjadřuje svůj nesouhlas s provozováním hazardních her a zřizováním výherních automatů a videoterminálů v sociálně vyloučených lokalitách.  

Přihlašte se k odběru novinek

Archiv aktualit ASZ
Inspirace

Napsali o nás


//]]>