INISZ – internetový newsletter inovací v sociálním začleňování

||INISZ – internetový newsletter inovací v sociálním začleňování

INISZ – internetový newsletter inovací v sociálním začleňování

2021-05-04T08:00:37+02:004 května, 2021|Aktuality|

Představujeme Vám INISZ – internetový newsletter inovací v sociálním začleňování, který vznikl v rámci projektu „Agentura pro sociální začleňování jako inovační aktér politiky sociálního začleňování“. Tento zpravodaj svým čtenářům každé tři měsíce zprostředkuje informace o tom, co se v rámci výše zmíněného projektu daří realizovat a na čem projektový tým pracuje. Dále se bude snažit nabídnou některé zajímavosti z prostředí sociálního začleňování a v neposlední řadě bude pravidelně informovat o tom, co se děje v Agentuře mimo hranice výše zmíněného projektu.

První číslo newsletteru INISZ je ke stažení zde a k jeho pravidelnému odběru do Vašich e-mailových schránek se můžete přihlásit prostřednictvím tohoto odkazu. Druhé číslo vyjde v červenci 2021.

INISZ vznikl za finanční podpory Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost v rámci projektu „Agentura pro sociální začleňování jako inovační aktér politiky sociálního začleňování“, registrační číslo projektu: CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_018/0006191.