Pozvánka: Workshop k problematice plánování sociálních služeb

||Pozvánka: Workshop k problematice plánování sociálních služeb

Pozvánka: Workshop k problematice plánování sociálních služeb

2021-11-12T10:15:40+01:0014 října, 2021|Aktuality|

Workshop s názvem Plánování sociálních služeb: Identifikace a analýza problémů při mapování a budování sítí“ jsme připravili ve spolupráci s Centrem pro komunitní práci.

Workshop je zaměřen prakticky a vychází ze zkušeností s komunitním plánováním lektorů Mgr. Martiny Macurové (ředitelky pobočky CpKP Střední Čechy) a Bc. Daniela Roseckého (ředitele pobočky CpKP Jižní Čechy). Lektoři na konkrétních příkladech provedou účastníky workshopu procesem plánování sociálních služeb. Zmíní také využití komunitního plánování v jiných oblastech. V rámci workshopu dále proběhne diskuze na téma práce s daty. Využití dat bude diskutováno v souvislosti s jejich dostupností, možnostmi interpretace a propojením s konkrétními zkušenostmi jednotlivých aktérů.

Akce proběhne 15. listopadu 2021 od 10:00 do 16:30 hodin prezenční formou v prostorách Akademie veřejného investování MMR v Praze (Pařížská 4, Praha 1). Časový harmonogram akce je k dispozici zde.

Registrace na workshop již byly ukončeny! V případě jakýchkoli dotazů k akci se obracejte na e-mail: eliska.buocikova@mmr.cz.

 

Workshop je realizován v rámci projektu OPZ Agentura pro sociální začleňování jako inovační aktér politiky sociálního začleňování, reg. č. projektu CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_018/0006191.