Možnosti podpory vzdělávání v období stavu nouze v ČR. Dokument ke stažení.

||Možnosti podpory vzdělávání v období stavu nouze v ČR. Dokument ke stažení.

Možnosti podpory vzdělávání v období stavu nouze v ČR. Dokument ke stažení.

2020-10-20T12:11:17+02:0027 března, 2020|Aktuality|
Vzhledem k potřebě řešit dopady nouzového stavu na vzdělání dětí v obcích se sociálně vyloučenými lokalitami, připravil Odbor pro sociální začleňování (Agentura) přehledný dokument s názvem „Možnosti podpory vzdělávání v období stavu nouze v ČR“.

Materiál obsahuje základní přehled o tom, co mohou dělat obce a školy v době stavu nouze na podporu vzdělávání sociálně vyloučených žáků (ale nejen jich) a přehled užitečných webových odkazů týkajících se online a offline vzdělávání.

Text obsahuje i výzvu ke spolupráci s Odborem pro sociální začleňování a k využití znalostí, kterými tým našich konzultantů a expertů disponuje. Naleznete zde odkaz na přehled spolupracujících lokalit s kontakty na Konzultanty inkluzivního vzdělávání v obcích a mailovou adresu pro zasílání dotazů na experty. Pokud víte o někom, kdo by dokument mohl využít, budeme rádi za jeho sdílení.

Dokument si můžete stáhnout zde:
Možnosti podpory vzdělávání v období stavu nouze v ČR (pdf)

 

Tento materiál vznikl za finanční podpory Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání v rámci projektu „Inkluzivní a kvalitní vzdělávání v územích se sociálně vyloučenými lokalitami“, reg. č. Projektu CZ.02.3.62/0.0/0.0/15_001/0000586.